3 pomysły na biznes, które możesz szybko otworzyć (jeszcze dziś)

Czy ty też chcesz rzucić własną pracę i zacząć pracować na siebie? Poznaj 3 pomysły na biznes, które są łatwe i szybkie we wdrożeniu.

Sukces w prowadzeniu własnej działalności to marzenie wielu pracujących, ale również bezrobotnych i studentów. Biznes trzeba jednak pogodzić z obowiązkami domowymi oraz relacjami z rodziną.

Jak zatem połączyć nasze ambicje biznesowe i obowiązki?

Odpowiedzią jest: szybki i łatwy biznes, który można prowadzić z domu.

Sprawdź trzy poniższe pomysły biznesowe, które może nie uczynią Cię milionerem, ale za to koszty wejścia w ten rynek są niewielki, a marże naprawdę duże.

3 pomysly na biznes.

1. Handel internetowy

Sprzedaż w Internecie rośnie z roku na rok. Już w tym roku polski rynek e-Commerce ma być warty 38,5 mld zł.

Co to oznacza?

Przede wszystkim jest to duża szansa dla wielu niszowych sklepów, które mogą powstać.

Przenoszenie handlu detalicznego do Internetu to okazja by zarobić sensowne pieniądze.

Zapewne znasz serwis Allegro.pl, ale czy znasz największy sklep internetowy na świecie?

Nie, to nie jest Amazon.com.

Największy jest Alibaba.com.

Alibaba to chiński ogromny wielki sklep internetowy ze wszystkim. Znajdziesz tam dosłownie wszystko.

Warto to wykorzystać we własnym biznesie Towar możesz zamówić przez internet, a zamówienie za darmo zostanie przesłane do klienta w Polsce.

Cena jest naprawdę niska, jedyną wadą jest tylko czas oczekiwania na towar. Ilość produktów jest natomiast przeogromna.

Można wybierać spośród setek tysięcy produktów. To od Ciebie zależy co będziesz sprzedawał.

Jeśli jesteś zainteresowany tym pomysłem to napisz w komentarzu co jeszcze chciałbyś konkretnie wiedzieć. Postaram się szerzej opisać w kolejnym poście.

2. Korepetycje

Jeśli posiadasz wiedzę z danego zakresu i chcesz się nią podzielić z innymi, to ten pomysł na biznes jest dla Ciebie.

Jeśli uwielbiasz dzieci i umiesz z nimi pracować, to z pewnością.

Największą popularnością cieszą się oczywiście podstawowe przedmioty: matematyka, język angielski i inne języki obce. Język polski dominuje w szkole średniej, najczęściej jako przygotowanie do matury.

Ile można zarobić na korepetycjach?

Ceny uzależnione są od przedmiotu oraz od tego kto korepetycji udziela. Studenci za 60 minutową lekcję inkasują od 25 do 50 zł. Początkujący mogą mniej, ale wraz ze zdobywaniem doświadczenia w nauczaniu mogą podnosić stopniowo stawki.

Na początek spróbuj rozwiesić ogłoszenia z ofertą wydrukować ulotki i poroznosić przy szkołach podstawowych lub ponadpodstawowych. Warto również postawić na własną stronę internetową – wizytówkę. Można też skusić się na reklamę swojej strony w Google AdWords i Facebook Ads.

Sprawdź również: Jak zarabiać na korepetycjach?

3. Firma sprzątająca

Firma sprzątająca to ciekawy pomysł biznesowy. Nie tylko dla osób z niskim kapitałem i niskimi kompetencjami zawodowymi.

Na sprzątaniu można nieźle zarobić mimo, że firm zajmujących się tego rodzaju usługami jest bardzo dużo. Wciąż jednak pozostaje na rynku miejsce dla kolejnych.

Podobny pomysł: Firma myjąca okna

Najważniejszą kwestią (oprócz znalezienia klientów) jest zatrudnienie profesjonalnego personelu. To od nich zależy jakość wykonanej usługi.

Wykwalifikowani pracownicy, którzy chętnie podejmą tą pracę znajdą się jednak bez większego problemu. Ważne, żeby wybrać tych najlepszych spośród wszystkich, którzy się zgłoszą.

Personel sprzątający musi mieć odpowiednie umiejętności, które pozwolą na realizację zleceń. Sprzęt i wyposażenie powinno być na jak najwyższym poziomie.

Oczywiście na samym początku można świadczyć usługi dla osób fizycznych, którzy nie wymagają dodatkowych usług, gdzie niezbędny jest drogi profesjonalny sprzęt.

Samo założenie firmy sprzątającej nie jest trudne. Trudne może być funkcjonowanie firmy na wczesnym etapie, wtedy gdy nie posiadamy jeszcze lojalnych i stałych klientów.

Zobacz również: http://otwierambiznes.pl/jak-zalozyc-firme-sprzatajaca/

likePrzydatny Trick

Zacznij promować swoje usługi zanim formalnie wystartujesz.

Dobrym pomysłem promocja firmy jeszcze przed jej formalnym założeniem.

Jeśli możesz to stwórz stronę internetową oraz profile w Social Media wcześniej i zacznij je promować. Warto również umieszczać ogłoszenia w serwisach ogłoszeniowych np. OLX.pl.

Albo nawet w serwisach typu Oferia.pl lub Allegro.pl

Polecałbym stworzenie nowego adresu mailowego, który służyłby wyłącznie kontaktom z klientami. Najlepiej we własnej domenie.

Frazy dzięki, którym nas znajdziecie:

  • jaki biznes latwo otworzyc
  • latwy biznes
  • pomyl na wlasby biznes

Podobne pomysły