Co zrobisz w 2011 roku?

Jakie masz plany na nowy rok?

  • Czy założysz własną firmę?
  • Czy zamierzasz pracować na etacie?

Jak większość osób i ja stawiam sobie zadania do wykonania na przyszły rok. Są to przede wszystkim plany raczej zawodowe.

Ponieważ dziś jest ostatni dzień roku postanowiłem opublikować moje najważniejsze plany na rok 2011. Jeśli możesz opisz jakie Ty masz plany na nowy rok. Czy założysz własną firmę? Czy zamierzasz rozwinąć już dotychczasową? Czy może wybierasz się na studia lub do pracy za granicą?

Proszę napisz w komentarzu o swoich planach.

Moje plany na 2011 rok:

  1. Zdobycie 100 klientów w ciągu roku.
  2. Rozwój bloga o pomysłach na biznesczęstsze pisanie o nowych pomysłach, zmiana wyglądu, stworzenie forum internetowego i napisanie nowego ebooka z pomysłami na biznes w Internecie.
  3. Rozwój i promocja serwisu o planowaniu biznesu, zakładania firmy i pisania biznes planu
    www.ZaplanujBiznes.pl
  4. Napisanie eBooka pt.: Jak znaleźć pomysł na biznes?

To tyle z planów zawodowych.

Napisz w komentarzu czy Ty zamierzasz otworzyć własny biznes w nowym roku?

Jeśli potrzebujesz pomocy w otworzeniu firmy skontaktuj się ze mną za pomocą maila: pomyslynabiznes.org.pl(małpa)gmail.com, a postaram się Ci pomóc.

Podobne pomysły

  • Istnieje wiele pomysłów na założenie własnego biznesu. Ale czy są one w stanie zagwarantować zysk? Jednym z coraz bardziej dochodowych interesów w Polsce jest prowadzenie hotelu, domu weselnego czy restauracji. Ważną kwestią, którą należy rozważyć decydując się na tego typu działalność, jest wybór jego lokalizacji, ale nie tylko. Równie ważną sprawą jest wybór odpowiedniego obiektu, a właściwie jego projektu, który zapewni gościom wygodę na odpowiednim poziomie. Bardzo funkcjonalne, ciekawe i atrakcyjne cenowo projekty tego typu obiektów posiada w swojej ofercie firma KB Projekt http://www.kbprojekt.pl/projekty_domow_weselnych.php.