Idealny do biznesu – Huawei P9

Jakie funkcje powinien posiadać smartfon dla przedsiębiorcy?

Przedsiębiorczy smartfon

Sporo czasu minęło, odkąd telefon stał się podstawowym urządzeniem wykorzystywanym w pracy – i to właściwie w każdej branży. Komórka to już nie tylko sprzęt do kontaktu z klientami lub współpracownikami, lecz podręczny komputer, nawigacja, edytor plików tekstowych czy prezentacji, a nawet odtwarzacz wideo w doskonałej jakości. Liczba zastosowań dzisiejszych smartfonów w biznesie wciąż rośnie, co idzie w parze z rozwojem technologii i dostępnością innowacyjnych rozwiązań.

Jednym z liderów na rynku telefonów komórkowych jest Huawei. Koncert z Azji co pewien czas serwuje użytkownikom i ekspertom premierę klasowych urządzeń, z których wiele jest nadzwyczaj przydatnych w rękach przedsiębiorców na dowolnym stanowisku. Jednym z najbardziej interesujących, a zarazem praktycznych telefonów, jest smartfon Huawei P9.

Huawei P9 – szybkość działania i bezpieczeństwo danych

To bez wątpienia kluczowe cechy telefonu, na które zwraca uwagę potencjalny użytkownik-przedsiębiorca. Telefon służbowy powinien być przecież niezawodny, a jego działanie musi być sprawne i efektywne. Model P9 posiada wydajny i naprawdę mocny procesor Kirin 855, który bezpośrednio zawiaduje pracą całego urządzenia. Dzięki niemu telefon błyskawicznie reaguje na każde kliknięcie w ekran wyświetlacza, a wszelkie poziomy menu pojawiają się natychmiastowo. Aplikacje również działają bez zarzutu, a smartfon nie spowalnia swojej pracy nawet przy dużym obciążeniu, np. w postaci wielu programów uruchomionych w tle.

Dla każdego biznesmena niesamowicie istotne jest również bezpieczeństwo danych. Kontakty, numery kont i hasła, dane marketingowe czy dotyczące zamówień – wiele z tych plików przechowujesz właśnie na komórce, aby mieć do nich dostęp w dowolnym momencie. Smartfon Huawei P9 posiada specjalny czytnik linii papilarnych, który zapobiega jego odblokowaniu przez niepowołane osoby. Możesz również ściągnąć specjalne aplikacje, pozwalające na dodatkową ochronę folderów za pomocą hasła. W ten sposób nawet po utracie czy zagubieniu telefonu nikt nie dotrze do zapisanych na nim danych.

Solidna i elegancka obudowa

Na spotkaniach z klientami nie tylko Ty musisz prezentować się schludnie i z klasą, lecz także Twój telefon. Huawei P9 to esencja stylu i elegancji. Jedyna w swoim rodzaju obudowa w klasycznych odcieniach i wykończona aluminium z diamentowym szlifem tworzy klasyczną kompozycję z subtelnym nawiązaniem do nowoczesnych trendów w smartfonowym designie.

Co więcej – telefon ten jest również trwały i odporny na uszkodzenia, co zmniejsza ryzyko wystąpienia niespodziewanej awarii. A przecież żaden przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na brak możliwości skorzystania z własnej komórki.

Wytrzymała bateria

Częstym mankamentem dzisiejszych komórek są akumulatory, które rozładowują się w najmniej spodziewanym momencie. Aby zapobiec tego rodzaju kłopotom, w Huawei P9 zamontowano baterię o pojemności aż 3000 mAh. Zgodnie z informacją producenta, pozwala ona na 1080 minut ciągłych rozmów lub aż 566 godzin w stanie czuwania. Dzięki temu nie będziesz musiał co chwilę podłączać smartfona do ładowarki, a urządzenie zawsze będzie gotowe do użytku.

Smartfon Huawei P9 to funkcjonalny telefon stworzony do biznesu. Bez względu na to, czy jesteś prezesem dużego przedsiębiorstwa, czy początkującym pracownikiem korporacji – to urządzenie poprawi skuteczność Twoich działań i ułatwi wykonywanie codziennych zadań.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]

Podobne pomysły na własny biznes

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *