Zarabianie na ankietach

Zarabianie na ankietach to ciekawy sposób na zarobienie pieniędzy przez Internet.

Wypełnianie ankiet jest ostatnio coraz bardziej popularne i dzięki nim możemy dorobić nawet do kilkuset złotych miesięcznie.

Na samym początku warto poznać firmę zlecającą badania, gdyż od jej wiarygodności zależy czy uda nam się wypłacić zarobione pieniądze. Jedną z najbardziej znanych i wypłacalnych jest firma Ipsos.

Ile można zarobić na ankietach

Potencjalne zarobki zależą od rodzaju, ilości oraz długości ankiet, które otrzymujesz do wypełnienia.

Rodzaje i systematyczność ankiet do wypełnienia zależy od potrzeb firmy, która zleca badania. W zależności od danej kampanii, możesz otrzymać w jednym miesiącu więcej ankiet, a w następnym miesiącu mniej.

Wypełnianie ankiety zajmuje zazwyczaj od 10 do 30 minut, a za wypełnienie jej możesz uzyskać od 1 do 20 zł, czasem może to być wyższa kwota. Często zdaża się otrzymywać upominki lub możliwość uczestniczenia w losowaniu wartościowych nagród.

W jaki sposób otrzymuje się wynagrodzenie?

Najbardziej znaną formą zapłaty jest przelew na konto bankowe. Czasem wypłatę można otrzymać na konto PayPal, które należy sobie założyć.

Niektóre firmy płacą również bonami towarowymi, które możesz realizować w wybranych sklepach. Inną formą zapłaty są upominki lub udział w losowaniu cennych nagród. Ciekawą opcją jest wymiana punktów na doładowanie telefonu. Jest to coraz bardziej popularna forma odbierania zarobków.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *