Program partnerski krok po kroku

Program partnerski (PP) to jeden ze pomysłów na biznes w internecie. Rejestracja w programie partnerskim jest łatwa. Nieco trudniejsze jest rozpoczęcie zarabiania w nim. Ale nie tak trudne by osoba ogarniająca Worda w Windowsie nie dała sobie rady.

W tym artykule pokażę Ci jak krok po kroku rozpocząć zarabianie przez Internet. Wszystko zobaczysz na zrzutach ekranu od rejestracji w programie partnerskim MyLead poprzez wybór odpowiedniego programu aż do pierwszych prowizji.

Wpis będzie aktualizowany na bieżąco.

Co miesiąc będę aktualizował informacje o zarobkach z programu partnerskiego MyLead dlatego zaglądaj do tego wpisu co jakiś czas, by przekonać się, że na programach partnerskich naprawdę można zarabiać dobre pieniądze, a ten sposób to ciekawy pomysł na pracę w domu.

Co to jest program partnerski?

Program partnerski to sposób sprzedaży, dzięki partnerom marketingowym. W zamian za promocję produktów i usług otrzymują oni wynagrodzenie od organizatora za akcję.

Najczęściej spotkany sposób na zarabianie w programach partnerskich to umieszczanie linków partnerskich (zwanymi również reflinkami – linkami referencyjnymi) na swoim blogu, na forach internetowych lub w swoich kanałach Social Media np. Facebooku.

Modele zarabiania w programach partnerskich

Możliwe są rozliczenia w różnych modelach:

 • CPS – płatność jest przyznawana za zakup użytkownika, który pojawił się na stronie poprzez link lub banner i dokonał zakupu. Wtedy otrzymujesz prowizję za sprzedaż. Zazwyczaj stała kwota lub procent od wartości zakupów,
 • CPL – płatność jest przyznawana za pozyskania kontaktu do użytkownika. Zazwyczaj chodzi tu wypełnienie formularza kontaktowego (pozyskanie leada) na stronie reklamodawcy,
 • PPI – płatność jest przyznawana za instalację – pobranie aplikacji lub innego oprogramowania udostępnionego przez reklamodawcę. Klient w tym modelu nie ponosi żadnych kosztów.
 • CPA – płatność jest przyznawana za daną akcję na stronie reklamodawcy. Przykładem akcji może być zapisanie się na newsletter, założenie konta bankowego lub wypełnienie formularza,
 • IVR – płatność jest przyznawana za każdą minutę połączenia z numerem telefonicznym o podwyższonej opłacie. Za kontakt z użytkownikiem odpowiada przygotowane do tego call center.

Zatem jak widzisz jest wiele modeli zarabiania na programach partnerskich. Poniżej pokaże Ci jak po kroku zarejestrować się w programie partnerskim MyLead.

Dla kogo jest program partnerski MyLead?

W programie partnerski może zarejestrować się praktycznie każdy. Dokładnie to każda pełnoletnia osoba. Nie musisz posiadać własnej strony internetowej, ani bloga, co często jest wymogiem w innych PP.

Programy partnerskie można promować praktycznie wszędzie: na własnych kontach społecznościowych, blogach, stronach specjalistycznych, forach internetowych lub nawet offline.

Nie musisz posiadać doświadczenia. Nie musisz również inwestować własnych pieniędzy – to nie jest MLM.

Sporym atutem jest również to, że nie jest wymagane rejestracja działalności gospodarczej.

Rejestracja w programie partnerskim MyLead

Poniżej znajdziesz instrukcję jak krok po kroku zarejestować się w programie partnerskim MyLead.

   1. Wejdź na stronę MyLead: https://mylead.pl/
   2. Kliknij w przycisk załóż darmowe konto lub zarejestruj.
    program partnerski
   3. Następnie podaj swój login, adres mailowy oraz hasło i kliknij ma potwierdzenie zgody na przetwarzanie danych oraz zaakceptuj regulamin.
   4. Aktywuj konto klikając w link, który przyszedł na podany przez Ciebie mail.
   5. Po potwierdzeniu adresu mailowego czeka Cię ostatni 4 krok. Należy podać tam swoje imię, nazwisko, adres i nr telefonu. Służy on do weryfikacji danych i uniemożliwia kilkukrotne rejestrowanie i próby oszustwa.

   Jak widzisz proces jest szybki i prosty. Teraz należy zacząć zarabiać.

   Reflinki – zarabianie na linkach

   Reflinki to tzw. linki referencyjne, czyli polecające dany program partnerski lub produkt w ramach marketingu partnerskiego (affiliacyjnego).

   Zarabianie na linkach to zarabianie dzięki temu, że ktoś zapłaci za produkty lub usługi po kliknięciu w nasz link referencyjny, który umieściliśmy na naszym blogu, grupie na facebooku czy jakimś forum internetowym.

   W kolejnym wpisie pokaże Ci jak zacząć zarabiać w programie partnerskim MyLead, jak wybrać odpowiednie produkty do promocji i gdzie można promować wybrane produkty.

   Pomocnicy w zarabianiu

   MyLead to nie tylko platforma z programami partnerskimi, ale również zespół osób, które chętnie pomagają początkującym osobom zacząć zarabiać w internecie.

   Pomoc skierowana jest nie tylko do osób rozpoczynających przygodę z zarabianiem na programach partnerskich, ale także dla osób które już od dawna zarabiają i chcą zarabiać jeszcze więcej. Zespół MyLead na bieżąco pomaga rozwiązywać problemy i udoskonalać własny PP.

   Za pomoc MyLead nie pobiera żadnych opłat, ponieważ wszystkim zależy żebyś więcej zarabiał.

   Dla początkujących przygotowane są poradniki i tutoriale oraz forum internetowe, dzięki któremu możesz pogadać z innymi osobami zarabiającymi w MyLead.

   Z drugiej strony jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej stworzenia i pozycjonowania własnej strony zawsze możesz napisać do mnie. Chętnie Ci pomogę Ci stworzyć bloga, przeprowadzi analizę marketingową (w tym konkurencji), wykonać audyt istniejącej strony oraz optymalizację i pozycjonowanie.

   W kolejnym wpisie pokaże Ci jak zacząć zarabiać w programie partnerskim MyLead, jak wybrać odpowiednie produkty do promocji i gdzie można promować wybrane produkty.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 2 Średnia: 5]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *