Imprezy firmowe – to, co musisz o nich wiedzieć

imprezy firmowe w rancho pod bocianem

Rancho Pod Bocianem to idealne miejsce na eventy firmowe np.: imprezę integracyjną.

W każdej firmie pracują zwyczajni ludzie, którzy w pracy przyjmują rolę członków zespołu, a po godzinach często zachowują się zupełnie inaczej, niż w biurze. Doskonałą okazją do zacieśnienia relacji między nimi jest zorganizowanie eventu firmowego, na którym spotkają się pracownicy w towarzystwie swoim, a także swoich rodzin czy, w zależności od rozmiaru imprezy, klientów i kontrahentów.

Tego typu impreza jest świetnym sposobem nie tylko na zintegrowanie osób pracujących w firmie – rocznica, jubileusz czy wyjątkowy sukces przedsiębiorstwa to równie dobry pretekst do doskonałej zabawy.

Jakie imprezy warto wziąć pod uwagę?

Organizując event firmowy, nie trzeba ograniczać się do najbardziej oczywistych opcji, czyli bankietu czy kolacji. Oczywiście są to ciekawe formy świętowania, jednak uczcić sukces można również na wiele innych, kreatywnych sposobów.

Event plenerowy

Nie jest powiedziane, że impreza plenerowa musi być festynem lub koncertem, choć ciekawy występ z pewnością urozmaici wydarzenie. Takiego typu event można zorganizować właściwie na bardzo wiele różnych sposobów. Wszystko zależy od firmy, od jej wielkości i od tego, jaką branżę reprezentuje.

Rodzaje imprez plenerowych:

  • festyny rodzinne,
  • imprezy integracyjne połączone z aktywnością,
  • pikniki rodzinne,
  • imprezy tematyczne,
  • pikniki firmowe,
  • eventy firmowe.

Każda z imprez może zapewnić gościom doskonałą rozrywkę, ale to, którą wybrać, uzależnione jest od okazji, osób, które chcemy zaprosić, a także profilu firmy.

O czym pamiętać, organizując imprezę plenerową?

Najważniejsza kwestia to dobra organizacja. Bez względu na to, czy to piknik rodzinny, czy festyn, warto wszystko dopiąć na ostatni guzik. Należy również postarać się o to, by zapewnić gościom odpowiednie atrakcje, dostosowane do ich wieku. Dla przykładu: jeśli na evencie mają być dzieci, dobrym pomysłem będzie zorganizowanie dla nich zabaw, na przykład malowania twarzy czy konkursów z nagrodami. Bardzo ważne jest również zadbanie o to, by goście mieli co jeść. Catering czy stoiska z żywnością to coś, o czym z pewnością nie można zapomnieć.

Miejsce

Organizacja imprezy plenerowej wymaga odpowiedniego terenu. Dlatego, jeśli masz w planie tego typu event, zadbaj o miejsce, które będzie spełniać wszystkie wymagania. Warto zwrócić uwagę na obiekty, które dysponują obszernym terenem, najlepiej w atrakcyjnej  i dobrze skomunikowanej okolicy, tak, by goście mogli dotrzeć na miejsce bez problemu. W pobliżu Warszawy ciekawym obiektem jest Rancho pod Bocianem, które dysponuje ogromną powierzchnią eventową – aż 20 ha. Na tym terenie można zorganizować wiele atrakcji dla gości, a co więcej, będą oni mogli przenocować w obiekcie. Rancho dysponuje także zapleczem gastronomicznym, zatem wybierając to miejsce, nie trzeba zamawiać dodatkowego cateringu.

Dlaczego zorganizowanie eventu plenerowego to dobry pomysł?

Przede wszystkim tego typu impreza stwarza okazję do zacieśnienia stosunków w zespole i do integracji. Jeśli organizując event postarasz się, by każdy gość czuł się na nim komfortowo i dobrze się bawił, możesz zyskać wiele. Takie wydarzenia sprzyjają rozluźnieniu, a miło spędzony na świeżym powietrzu czas to okazja do lepszego poznania współpracowników i klientów. A to, jak wiadomo, może przełożyć się na lepszą atmosferę w firmie i również poza nią.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *