Owijarka do pracy w magazynie zamkniętym i otwartym

Jednym z rodzajów owijarek paletowych, które są wstanie bardzo usprawnić i ułatwić pracę zarówno w zamkniętych pomieszczeniach magazynowych jak również na otwartych przestrzeniach i placach są owijarki samojezdne. Jak sama ich nazwa wskazuje są one mobilne i mogą swobodnie przemieszczać się z miejsca na miejsce.

Szczególnie przydatne będą na dużych powierzchniach magazynowych czy placach, gdzie dobrze by było mieć możliwość zabezpieczenia towaru na palecie bez wcześniejszego przetransportowywania go paleciakiem czy wózkiem widłowym. Przy owijarkach stacjonarnych towar ułożony na palecie trzeba było wpierw podstawić w miejsce, gdzie zainstalowana była owijarka.

W przypadku owijarek samojezdnych, to owijarka podjeżdża do palety, gdzie jest ustawiona i ją owija. Tego rodzaju owijarka bardzo pomocna a wręcz niezastąpiona będzie również wszędzie tam, gdzie towar na palecie jest bardzo niestabilny i nie można palety przewozić bez wcześniejszego ustabilizowania towaru folią stretch.

Jednym z wiodących producentów tego rodzaju owijarek jest firma SIAT, której fabryka znajduje się we Włoszech.  Firma SIAT od lat jest wiodącym na rynku producentem maszyn i urządzeń pakujących. Do budowy wykorzystują podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne najlepszych firm, a dzięki swoim bardzo rygorystycznym kontrolom jakości urządzenia te należą do jednych z najlepszych na świecie. Takim topowym modelem cieszącym się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem wśród przedsiębiorców jest owijarka samojezdna BeeWrap+.

Przeznaczona jest ona dla bardzo wymagających klientów, dla których jakość pracy i bezawaryjność urządzenia są priorytetami. Owijarki te zasilane są elektrycznie bateriami dzięki czemu mogą pracować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz magazynu. Na takim jednorazowym ładowaniu owijarka ta potrafi obsłużyć nawet 300 palet euro, co stanowi niemal rekordową ilość w tym segmencie owijarek i model BeeWrap+ klasyfikuje się wśród najlepszych i najwydajniejszych. Model ten jest bardzo zaawansowany technologicznie i charakteryzuje się między innymi bardzo wysoką kulturą pracy.

Owijarka ta jest przede wszystkim bardzo cicha, dokładna i folio oszczędna. Ogromną również zaletą tej owijarki jest to, że zarówno wymiar jak i waga ładunku nie mają dla niej większego znaczenia. W sterowniku możemy zaprogramować i zapamiętać ustawiania aż dla 32 różnych rodzajów i typów palet. Standardowy maszt owijarki pozwala na owijanie palety o wysokości do 2100mm, ale można urządzenie wyposażyć w maszt dłuższy o wysokości owijania do 2600mm. Pełne zautomatyzowanie sprawia, że obsługa jej jest bardzo prosta i intuicyjna. 

Wybierając owijarkę samojezdną SIAT BeeWrap+ przedsiębiorca jest pewny, że otrzymuje urządzenie najwyższej klasy z wyjątkowym potencjałem do wykorzystania w dowolnym miejscu powierzchni magazynowej. W przypadku, kiedy mamy do owinięcia kilkanaście palet w różnych zakątkach magazynu, przetransportowanie ich pod stacjonarną owijarkę znacząco wydłużyłoby czas całej operacji. Owijarka samojezdna problem ten rozwiązuje natychmiastowo. Do tego potrzebujemy tylko jednego operatora, a nie całego sztabu magazynierów. 

Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych zakupem jednej z najlepszych owijarek samojezdnych na rynku zapraszamy do sklepu https://pakowarka.pl/. Znajdziecie tam pełną specyfikację tego urządzenia wraz z dostępnymi innymi modelami i rodzajami owijarek. Owijarka samojezdna to tylko jedna z wielu propozycji profesjonalnego sprzętu do pakowania. Przedsiębiorstwa wykorzystujące nasze urządzenia do owijania palet są w stanie obniżyć zużycie folii o 62% w porównaniu do zużycia referencyjnego. Przy owijaniu kilkudziesięciu palet dziennie można znacząco zaoszczędzić nie tylko na samej folii, ale przede wszystkim na czasie przygotowania palety do transportu.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 1 Średnia: 5]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *