Zaplanuj otworzenie własnego biznesu

Dlaczego 80% firm upada w przeciągu 5 lat, a 50% w przeciągu pierwszego roku?
Głównie dlatego, że właściciele takich firm nie planują, co oczywiście jest najpoważniejszym błędem. Błędem, który zrobiony na początku ma wpływ na prowadzenie dalszej działalności.

Kilka dni temu kupiłem eBooka Jak wygrać w biznesie?

I moje oczekiwania wobec tej publikacji zupełnie zostały zaspokojone. Książka jest moim zdaniem bardzo przydatna. Szczególnie dla osób, które dopiero planują otworzenie własnej firmy.

Książka pomaga odpowiedzieć na wiele pytań frapujących osoby chcące otworzyć własny biznes. Kieruję uwagę na to co należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o założeniu własnej działalności gospodarczej.

W eBooku znajdziesz odpowiedzi na szereg pytań typu:

 • Dlaczego powstają nowe firmy i czy na pewno masz właściwe powody, by założyć własną.
 • Jak wybrać odpowiedni dla Ciebie profil działalności i jak przygotować się do startu.
 • Co wziąć pod uwagę przy podejmowaniu ostatecznej decyzji.
 • Jak obliczyć, czy stać Cię na założenie firmy, którą chcesz stworzyć.
 • Czy lepiej działać samodzielnie, czy w spółce. Jakie są inne możliwości?
 • Ilu pracowników będziesz potrzebować i jak ich dobierać.
 • Jak wybrać i przygotować siedzibę firmy.
 • Na co zwracać uwagę, podpatrując konkurencję i jak analizować rynek.
 • Jak przeprowadzić badania rynkowe i poznać preferencje klientów.
 • Gdzie zarejestrować firmę i jak dokonać wszystkich formalności.
 • Jak skutecznie załatwiać sprawy urzędowe.
 • Od czego zacząć promocję firmy.
 • Czy robić wszystko samodzielnie, czy zlecać innym.
 • Jak sprzedać po raz pierwszy i co robić, by na tym nie skończyć.
 • W jaki sposób budować stabilny rozwój swojej firmy.

W jaki sposób skorzystasz na tej publikacji?

 1. Dopracujesz swój pomysł – każdy z nas wpada czasem na „genialny pomysł na biznes”. Sęk poradaw tym, że nie każdy okazuje się tak samo genialny w trakcie realizacji. Co więcej, z każdym pomysłem wiążą się określone warunki powodzenia, których należy być świadomym. „Jak wygrywać w biznesie?” zawiera zestaw wskazówek pomagających dopracować pomysł na biznes i sprawdzić, czy na pewno właśnie Ty masz szansę, by z tym konkretnym pomysłem odnieść sukces.
 2. Profesjonalnie go zweryfikujesz – poznasz metody, dzięki którym uzyskasz jasne i konkretne dane, odpowiadające na najważniejsze pytanie: czy da się na tym zarobić? Badanie rynku to bardzo ważny etap planowania biznesu, dlatego w tej publikacji został mu poświęcony osobny rozdział, z którym przeprowadzisz w pełni profesjonalną analizę Twojego przyszłego otoczenia biznesowego.
 3. Sprawnie rozpoczniesz działalność – z tym poradnikiem przejdziesz sprawnie i bez problemu również przez proces rejestracji i organizacji Twojej firmy. To etap, który często jest powodem największych obaw, ze względu na ilość formalności i nowych spraw, z którymi szczególnie początkujący przedsiębiorca ma problemy. Dzięki tej publikacji przygotujesz się odpowiednio do tego.
 4. Rozkręcisz biznes – jedną z największych korzyści, jakie odniesiesz dzięki tej książce, jest to, że nie kończy się ona na złożeniu wniosku rejestracyjnego. Wręcz przeciwnie – znajdziesz w niej przydatne rady i wskazówki, które szczególnie docenisz w pierwszych tygodniach prowadzenia firmy. Unikniesz najczęściej popełnianych na tym etapie błędów i przejdziesz krok po kroku od pierwszej pieczątki, do… pierwszej sprzedaży i rozwoju Twojej firmy.
 5. Odniesiesz sukces już na starcie – fachowcy zwykli mawiać: dobry start to połowa sukcesu – druga połowa to ciężka praca. Jeśli decydujesz się na własny biznes, na pewno nie należysz do osób leniwych – zatem masz połowę. W osiągnięciu drugiej pomoże Ci właśnie ta publikacja.

Ponieważ ten wydawnictwo daje gwarancję satysfakcji na książkę nic nie ryzykujesz. Jeśli uznasz, że nie spełnia Twoich oczekiwać dostaniesz zwrot gotówki.

Chcę bliżej poznać ebooka

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 1 Średnia: 5]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *