Dlaczego warto zainstalować terminal płatniczy w firmie?

Płatności dokonywane bez gotówki zyskują na popularności. Oznaczają wygodę i oszczędność czasu dla klientów, a także większy komfort i bezpieczeństwo dla przedsiębiorców. Teraz przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowy terminal płatniczy i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od przeprowadzonych transakcji.

Jak to możliwe?

Dlaczego warto zainstalować terminal karty płatniczej w swoim punkcie?

Cyfrowy obrót pieniędzmi ma w Polsce wielu zwolenników. Użytkownicy kart płatniczych szczególnie cenią sobie płatności zbliżeniowe. W trakcie 10 lat od momentu udostępnienia tej metody płatności w Polsce, stała się ona tą najczęściej używaną. Wielu użytkowników kart nie wyobraża już sobie zakupów bez tej formy płatności.

Dla biznesu płatności bezgotówkowe oznaczają przede wszystkim usprawnienie pracy, zmniejszenie kosztów obsługi, zwiększenie zainteresowania swoim punktem i – w rezultacie – możliwość pozyskania nowych klientów. Ponadto, wyniki badań opinii dowodzą, że sprzedawcy i usługodawcy, którzy wprowadzili w swoich punktach terminale płatnicze, mogą liczyć na większą liczbę klientów i większe kwoty zostawiane przez nich w ich punkcie.

Cyfrowe rozwiązania dla sprzedawców i usługodawców dają komfort, wygodę i oszczędność czasu. Nie trzeba każdego dnia liczyć gotówki, wozić utargu do banku i przechowywać pieniędzy w kasie. Pieniądze trafiają automatycznie na konto przedsiębiorcy.

Ponadto, udostępnienie terminala płatniczego umożliwia także klientom dokonywanie coraz chętniej wykorzystywanych przez nich płatności telefonem komórkowym. Telefon jest bowiem najważniejszym przedmiotem podręcznym Polaków. Wielu konsumentów jest w stanie wyjść z domu bez portfela bądź dokumentów – w przeciwieństwie do telefonu.

płatności zbliżeniowe

Jak otrzymać darmowe terminale płatnicze?

Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa przedsiębiorca może otrzymać do trzech terminali karty płatniczej za darmo.

Program skierowany jest do średnich, małych i mikro przedsiębiorców, którzy otwierają nowy biznes oraz do tych, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności kartami płatniczym w swoich placówkach. By wziąć udział w programie należy wejść na stronę BezGotowki.pl, wybrać terminal, uzupełnić i przesłać swoje zgłoszenie, a następnie przejść weryfikację i oczekiwać na dostawę terminali przesyłką kurierską.

Uczestnik programu Polska Bezgotówkowa, oprócz uzyskania do trzech darmowych terminali, otrzymuje także wsparcie techniczne i gwarancję nieponoszenia kosztów prowizji od transakcji Visa i Mastercard przez okres 12 miesięcy. Więcej szczegółów na temat programu Polska Bezgotówkowa dostępnych jest na stronie https://bezgotowki.pl/.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *