Notesy z logo firmy – prosty i skuteczny sposób na reklamę

notesy z logo firmy sposob na reklame

W erze cyfrowego natłoku, gdy każdy pixel ekranu rywalizuje o uwagę konsumenta, na znaczeniu zyskuje bardziej subtelna forma reklamy. Notesy z logo firmy to niepozorne, lecz bardzo skuteczne narzędzia marketingowe. Czym charakteryzuje się ta forma promocji i jak może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki? Zapraszamy do dalszej lektury! Przekonaj się, że czasem mniej znaczy więcej.

Dlaczego notesy?

Ich praktyczne zastosowanie w codziennym życiu jest nie do przecenienia. Wielu z nas sięga po notesy, aby zapisać ważne myśli, informacje czy listy zadań. Towarzyszą nam więc nie tylko w pracy, lecz także w domu czy na spotkaniach.

Ich obecność w różnych sferach życia sprawia, że umieszczone na takim notesie logo firmy łatwiej przenika do świadomości klienta i utożsamia się z czymś stale obecnym, a może nawet pomocnym. W ten prosty sposób zwiększamy świadomość marki i kreujemy pozytywne skojarzenia.

Co więcej, notesy dają niemal nieograniczoną możliwość personalizacji. Możemy umieścić na nich logo firmy, dobrać kolory marki czy nawet ozdobić je reklamowym hasłem charakterystycznym dla naszego biznesu. Dzięki temu notes nie tylko spełnia funkcję praktyczną, ale staje się także wyjątkowym ambasadorem Twojej marki. To ważne, ponieważ tylko oryginalne projekty mają szansę wyróżnić się pośród tysięcy jednakowych  projektów.

notesy z logo

Tanie i skuteczne – notesy z logo firmy

Tanie i skuteczne to dwie cechy, które idealnie opisują notesy z logo firmy. Koszt produkcji nawet bardzo dużego nakładu najbardziej ekskluzywnych i nietypowych notesów zawsze będzie nieporównywalnie mniejszy od kwoty, jaką trzeba zapłacić za najpopularniejsze środki reklamy, takie jak ogłoszenia i reklamy w internecie czy telewizji.

To jednak nie wszystko. Niezaprzeczalną zaletą notesów z logo firmy jest ich długotrwałość. Podczas gdy jednorazowe kampanie reklamowe mijają po kilku tygodniach czy nawet miesiącach, porządny notes pozostaje w rękach klienta na dłużej. Każdy zapis, każda sporządzona notatka przypominają mu o Twojej marce, cementując jej obecność w świadomości odbiorcy. Inwestując w dobrze wykonane i porządne notesy z logo firmy, zapewnisz sobie długotrwałą i ekonomiczną promocję firmy.

Jeżeli ciekawi Cię, jakie są dostępne na rynku modele i rodzaje notesów reklamowych, odwiedź stronę sklepu internetowego Caprea: https://www.caprea.com.pl/kategoria-produktu/biuro-i-praca/notatniki-i-notesy/. Zainspiruj się i znajdź idealne notesy do promocji twojej firmy.

Jak skutecznie rozdawać firmowe notesy z logo firmy?

Rozdawanie notesów firmowych to świetny sposób na promocję, ale kiedy to robić? Odpowiedź jest prosta. Na konferencjach! Uczestnicy chętnie robią notatki, a połowa z nich nie ma przy sobie nic do pisania. Taki upominek to strzał w dziesiątkę. Dlaczego jednak nie rozdawać ich także w trakcie codziennej pracy? Wręczając klientowi notes, jako drobny gest uprzejmości, możesz nawiązać lepszy kontakt i wzmocnić pozytywne emocje.

Jeżeli chcesz zrobić jeszcze lepsze wrażenie, do notesu z logo dołącz też spersonalizowany długopis lub ołówek. Takie zestawienie gadżetów reklamowych sprawi, że klient będzie mógł w pełni skorzystać z otrzymanego prezentu. Jeżeli przekonaliśmy Cię do tego pomysłu, koniecznie sprawdź sklep z gadżetami firmowymi: www.caprea.com.pl. Znajdziesz tam notesy, długopisy, kubki, pendrive’y – wszystko, czego potrzebujesz, by wypromować swoją firmę.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 1 Średnia: 5]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *