Poznaj najpopularniejsze gadżety reklamowe do promocji firmy!

Mogą być mocno budżetowe lub bardzo funkcjonalne. Nierzadko bywają nowoczesne, ale też klasyczne. Sprawdzamy, jakie gadżety z nadrukiem do promocji firmy sprawdzą się w tych czasach najlepiej i skutecznie wspomogą działania marketingowe Twojej firmy.

Latem postaw na balony do promocji firmy

Żywe kolory, przyciągająca grafika i ciekawa kompozycja – balony reklamowe to przepis na dobrą reklamę dla wielu branż. Tego typu gadżety z nadrukiem do promocji firmy mogą być użyte nie tylko przy okazji otwarcia nowej placówki, ale tak naprawdę bez większej okazji. Balony reklamowe mogą pojawić się niemal w każdej profesji, mogą stać się stałą reklamą firmy przez wiele kolejnych dni lub służyć bezpośredniemu przyciągnięciu zainteresowanych do odwiedzenia jej siedziby.

Balony, co ciekawe, budzą zainteresowanie nie tylko wśród dzieci. Zwracają one uwagę także dorosłych i mogą okazać się lepszym gadżetem z nadrukiem do promocji firmy niż np. ulotki rozdawane zabieganym ludziom na ulicy.

To także bardzo dobra forma nienachalnej reklamy w czasie wszelkiego rodzaju eventów. Balony z nadrukiem każdemu z nas kojarzą się pozytywnie, co sprawia, że sami chętnie podchodzimy, aby dostać jednego czy dwa na pamiątkę. To także tani i relatywnie duży gadżet, którego nie da się ukryć, przechodząc ulicami miasta do domu. Już teraz wybierz model i kolor najbardziej pasujący do Twojej firmy! Sprawdź balony reklamowe z logo firmy w ofercie Caprea.

Przemyśl strategię promocji lub postaw na klasykę

Gadżety z nadrukiem do promocji firmy to cały przekrój propozycji, w których można się pogubić. Na rynku dostępne są gadżety bardzo tanie i te z odczuwalną dla firmy kwotą na fakturze. Inwestycje w te drugie z pewnością warto przemyśleć i dostosować do potrzeb przedsiębiorcy i obdarowanego. Zwykle bowiem droższe gadżety mają już swoje konkretne przeznaczenie. Pamięci USB czy ładowarki bezprzewodowe mogą być niezrozumiałym prezentem dla starszych kontrahentów, a rodzica z dzieckiem niekoniecznie ucieszy głośnik czy mysz komputerowa.

Nieco prościej sprawa wygląda w przypadku klasycznych gadżetów z nadrukiem. Promocja firmy z ich użyciem może mieć miejsce zawsze i wszędzie, a jeśli przemyślisz wzór nadruku, mogą to być gadżety służące firmie przez wiele lat. Długopisy, kubki, breloczki czy smycze to tylko niektóre z przykładów.

Ekologiczny – nie znaczy gorszy

Ekologiczne podejście do życia wykorzystuje wielu przedsiębiorców. I dobrze, to już nie tylko kwestia mody, ale realnych problemów, o których zawsze warto przypominać. Także w Caprea dostępne jest wiele gadżetów, które można nazwać ekologicznymi.

Coraz częściej do produkcji długopisów czy pamięci USB używamy ekologicznych materiałów: drewna, papieru, korka czy bambusu. Ekologiczne mogą być także produkty wielofunkcyjne, które pozwalają nam na zakup jednego urządzenia, które mieści w sobie kilka innych. To bardzo prosty sposób na wytworzenie gadżetów z nadrukiem, które wypromują firmę, bo zwyczajnie będą się wyróżniać.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 1 Średnia: 5]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *