Zapłacisz Blikiem w Dotpay

Dotpay jest firmą dostarczającą innowacyjne rozwiązania w dziedzinie płatności online. Jej oferta nieustannie się rozszerza, dochodzą nowe, interesujące możliwości. Potwierdzeniem tych słów jest wprowadzenie opcji wykonania płatności za pomocą systemu BLIK. Informacje, czym dokładnie jest BLIK i jak można z niego korzystać znajdują się poniżej.

Z wykorzystaniem smartfona

Jak wiadomo, smartfony pozwalają na ściągniecie i zainstalowanie wielu przydatnych aplikacji. Obecnie niemal każdy człowiek posiada tego typu telefon. W związku z tym system płatności BLIK wykorzystuje właśnie to urządzenie mobline. Za pomocą najprostszego smartfona można zapłacić online za usługi lub produkty. Pierwszym krokiem do skorzystania z tej możliwości jest założenie konta z dostępem do płatności mobilnej w jednym z następujących banków: BZ WBK, Banku Millennium, Alior Banku, ING Banku Śląskiego, mBanku, PKO BP, Getin Banku, T-Mobile Usług Bankowych oraz Orange Finanse.

Kolejną czynnością, którą należy wykonać jest ściągnięcie aplikacji odpowiedniej dla konkretnego banku. Gdy przychodzi czas wykonania wpłaty, trzeba zalogować się do aplikacji, która wygeneruje specjalny kod. Następnie wprowadza się go w stosownym miejscu na stronie internetowej sklepu. Po weryfikacji transakcja zostaje zaakceptowana.

Szybkie i bezpieczne rozwiązanie

BLIK jest innowacyjnym rozwiązaniem z zakresu płatności mobilnych. Ten system został stworzony przez Polski Standard Płatności Sp. z o.o. Daje możliwość dokonania płatności bardzo szybkim przelewem. Wystarczy jedno kliknięcie, nie trzeba przy tym wychodzić z koszyka. Aplikacja bankowa generuje kod, który jest ważny przez zaledwie dwie minuty. To bardzo skuteczne zabezpieczenie, nie ma możliwości by ktoś inny skorzystał z tego ciągu cyfr. Wszystkie firmy współpracujące z Dotpay mogą skorzystać z tego rewolucyjnego rozwiązania. Ułatwią w ten sposób swoim klientom wykonywanie zakupów i płacenie za nie.

Jest też jeszcze jedna, bardzo istotna zaleta systemu BLIK, skierowana bezpośrednio do odwiedzających sklepy internetowe. Korzystanie z BLIK gwarantuje dużą liczbę zniżek i ofert specjalnych. Banki często dodają do tej opcji rabaty na usługi, dostępy do filmów online, zniżki do kin itp. To skuteczny sposób zachęcania klientów do korzystania z tego systemu.

Podsumowując, zdecydowanie warto korzystać z systemu BLIK oferowanego przez Dotpay. To bardzo bezpieczny i szybki sposób na płacenie za zakupy. Klienci z pewnością będą zadowoleni, jeżeli dostaną możliwość skorzystania z niego.

Więcej na: http://www.dotpay.pl/blik/

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *