Anioły biznesu – nowoczesne źródło finansowania

Anioły Biznesu wesprą Twój pomysł na biznes. W dzisiejszych czasach bardzo trudno wcielić w życie przysłowie „od zera do milionera”. Jest to spowodowane przede wszystkim bardzo dużą konkurencyjnością rynku, praktycznie w każdej branży. Tworząc innowacyjny pomysł, musimy posiadać znaczące nakłady finansowe, aby móc go wprowadzić na rynek.

Oczywiście mamy jakąś tam pewność, że nasz pomysł jest na tyle innowacyjny, że na pewno zostanie dobrze przyjęty przez odbiorców i okaże się sukcesem, ale główną barierą, która powstrzymuje nas przed zrobieniem kroku na przód są finanse. Na szczęście wokół nas pojawia się coraz więcej możliwości do tego, aby ominąć tą jakże uciążliwą przeszkodę. Jedną z najbardziej ciekawych są Aniołowie Biznesu, którzy wspierają swoim kapitałem ciekawe pomysły oraz przedsiębiorczości we wczesnych fazach rozwoju.

Aniołami Biznesu są ludzie zamożni, posiadający pokaźne kapitały finansowe. Zasada jest prosta – Ty przedstawiasz Aniołowi ciekawy, innowacyjny pomysł na biznes, opisując przy tym ze szczegółami plan jego realizacji, wydatki oraz źródła dochodu – a on go ocenia, dokonuje analizy i wspiera go finansowo w zamian za mniejszościowy pakiet udziałów w firmie. Anioł Biznesu dysponuje swoim prywatnym majątkiem, dlatego podejmowana przez niego decyzja jest w pełni suwerenna.

Anioł Biznesu otrzymuje w ten sposób możliwość na pomnożenie swojego majątku, a Ty możesz rozwijać swoją działalność, ponieważ nie ma przed Tobą żadnych barier. Anioł Biznesu prócz wsparcia finansowego zapewni Ci również wsparcie merytoryczne w postaci specjalistycznych szkoleń, które ułatwią Ci zarządzanie działalnością gospodarczą i pomogą odnaleźć się w nowej sytuacji. Sami widzicie, że warto skorzystać z takiej możliwości.

Nie warto chować własnych pomysłów do kieszeni i jeżeli tylko czujemy, że coś ma sens, warto przedstawić to osobom doświadczonym, z dużą zasobnością portfela, do oceny. Jeżeli zauważą w tym potencjał, z chęcią wesprą Twoje działania finansowo, a Ty będziesz mógł odmienić swoje dotychczasowe życie. Wykorzystaj to.

 

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *