Oprogramowanie Enova – usprawnij działanie swojej firmy

Aby firma przynosiła zyski, musi wciąż się rozwijać i sprawnie funkcjonować. Czasami zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa jest trudne, a tracenie czasu na szukanie potrzebnych dokumentów czy przenoszenie danych między poszczególnymi działami tego nie ułatwia. W usprawnieniu działania firmy może pomóc Enova, czyli oprogramowanie ERP.

Czym jest oprogramowanie Enova?

Enova365 to system ERP dla firm działających w różnych obszarach. Poleca się go przedsiębiorstwom produkcyjnym, transportowym, usługowym, jak również tym należącym do sektora użyteczności publicznej. System składa się z kilku modułów, przypisanych do konkretnych działów firmy. To m.in.:

 • Sprzedaż i CRM;
 •  Kadry i Płace;
 •  Handel i magazyn;
 •  Finanse i księgowość;
 •  Business Intelligence;
 •  Produkcja;
 •  Procesy;
 •  Projekty.

Oprogramowanie Enova wspiera wszystkie obszary działalności firmy. Jest ono dostępne w trzech wariantach: małe, średnie przedsiębiorstwa, duże firmy oraz instytucje publiczne.

Do czego służy oprogramowanie Enova?

System Enova służy do kompleksowego zarządzania zasobami firmy. Znacząco ułatwia gromadzenie danych, a także ich przechowywanie oraz interpretowanie. Oprogramowanie ma na celu zautomatyzowanie wewnętrznych procesów, jakie zachodzą w przedsiębiorstwie i zapewnienie przepływu danych w jego obrębie. Każdy zatrudniony w firmie pracownik ma dostęp do niezbędnych informacji. Wspólna baza danych zapewnia wygodną pracę we wszystkich obszarach. System Enova ułatwia zarządzanie firmą. Pozwala na wyznaczanie pracownikom konkretnych zadań, planowanie kolejnych działań i analizowanie na bieżąco sytuacji przedsiębiorstwa na podstawie zestawień oraz raportów.

Kto powinien zdecydować się na oprogramowanie Enova?

Oprogramowanie Enova jest polecane wszystkim firmom, w których pracownicy korzystają z komputerów. Dzięki niemu praca może przebiegać efektywniej. System jest zaawansowany technologicznie, a jednocześnie łatwy w obsłudze. Na wdrożenie go decydują się firmy z takich branż jak: logistyka i spedycja, nieruchomości, budownictwo, e-commerce czy rozrywka i media.

Praca z systemem Enova jest możliwa w każdym miejscu z uwagi na dostępność wersji webowej, jak i aplikacji mobilnej. Dlatego jest to dobre rozwiązanie dla firm, w których ważną częścią działalności są technologie internetowe. Oprogramowanie jest spersonalizowane, co oznacza, że można je dobrze dopasować do potrzeb swojego przedsiębiorstwa.

Zalety oprogramowania Enova

Enova to oprogramowanie mające kilka istotnych zalet. Zapewnia ono wspólną bazę danych dla wszystkich modułów, a tym samym szybki dostęp do informacji. Co ważne, każdy moduł może też działać samodzielnie. Ponieważ dobiera się je indywidualnie do potrzeb firmy, nie ma ryzyka, że system nie będzie w pełni do niej dostosowany.

Celem przedsiębiorców jest rozwój firmy i jej rozbudowa, a to wiąże się z zapotrzebowaniem na nowe funkcje systemu. Oprogramowanie Enova można w razie potrzeby rozszerzyć o kolejne potrzebne moduły. Do wyboru są trzy warianty:

 • srebrny – sprawdza się w początkowej fazie rozwoju firmy;
 • złoty – polecany dla średniej wielkości przedsiębiorstw;
 • platynowy – przeznaczony dla firm mających większe potrzeby.

Bardzo ważne jest to, że rozbudowa systemu nie wymaga wymiany bazy danych, przenoszenia informacji czy przeprowadzania od nowa procesu instalacji. Oprogramowanie jest na bieżąco dostosowywane do wciąż zmieniających się przepisów prawa. Istnieje możliwość przetestowania systemu przez 7 dni za darmo, co pozwala na zapoznanie się z jego wszystkimi możliwościami.

Enova to rozwiązanie dające możliwość dostosowywania wyglądu i sposobu obsługi interfejsu do preferencji użytkowników. Każdy z nich może określić swoje filtry danych, ulubione zakładki oraz wygląd list. Łatwa obsługa systemu zwiększa komfort pracy, a to przekłada się na wyższą efektywność.

Czy ten wpis Ci się podobał?
[Wszystkich głosów: 0 Średnia: 0]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *